Medarbetare och kontor

Det är många personer som medverkar på olika sätt i arbetet. Dessa finansieras på olika sätt och ingen av dem arbetar heltid. Här är en kort presentation:

Kontor

Fastighetsägare i Gamlestaden
Box 13 020
402 51 Göteborg
e-post: info@bidgamlestaden.se
Kontor: Lars Kaggsgatan 12a
Organisationsnummer: 857209-5829

Helena Holmberg

Verksamhetschef
e-post: helena@bidgamlestaden.se
telefon: 031-84 53 99

Heidi Sandberg

BID-samordnare
e-post: heidi@bidgamlestaden.se
telefon: 070-370 25 36

Malin Rosenqvist

Verksamhetssamordnare
e-post: malin@bidgamlestaden.se

Niclas Franklin

Säkerhetssamordnare
e-post: sakerhet@bidgamlestaden.se

Martin Andersson

Gamlestadsgalej
e-post: martin@bidgamlestaden.se

Maria Ben Salem Dynehäll

Företagscoach
e-post: mariah.bensalem@bidgamlestaden.se 

Anette Fogelqvist

Företagscoach
e-post: anette.fogelqvist@bidgamlestaden.se

Robert Woodbridge

Ordförande, Fastighetsägare i Gamlestaden
e-post: robert.woodbridge@platzer.se

Jan Johansson

Vice ordförande
e-post: jan.johansson@brflojtnantshjartat.se